×
Please be aware that we use cookies to improve your browsing experience according to our privacy policy.

Petr Diblík 3

Srch, Pardubický kraj, Czech Republic
TRUST
(3)
GAVE
(0)
GOT
(0)
OFFERS
(2)

Browse Petr\'s listings

Honor Petr

Skills: · data compression · esperanto · level design · wikipedia · webmaster · mosaic artist · translator · proofreader · raster graphics

Interests: · data compression · esperanto · level design · wikipedia · webmaster · mosaic artist · translator · proofreader · raster graphics

Petr\'s current listings

překlady mezi češtinou, angličtinou a esperantem — Při překládání se vždycky snažím, aby výsledek zněl přirozeně, tj. aby z něj „nestříkaly“ prvky typické pro zdrojový jazyk. Dávám přednost kratším a/nebo zajímavějším textům (moje zájmy najdeš v mém profilu). Příklady dokončených překladů: Zamenhof.info/cs, www.PetrDiblik.cz/oe Mám radši překlady do češtiny, protože tu znám o nějaký ten pátek déle. :-)
jazyková korektura českých textů — Zahrnuje pravopis, stylistiku, typografii. Jak je vidět v této větě, podporuju spisovný i nespisovnej jazyk. 😉 (Vyhrazuju si právo odmítnout texty tak dlouhé, že bych nad nimi zestárnul, 😁 nebo tak nesrozumitelné, že by ani korektura nepomohla. 🙂 Ale vše je k jednání.)

Note: To enquire about one of Petr's listings, use the form on the listing page, otherwise your transaction will not be recorded.

Log in to send a message to Petr

Designed by Wildhost 🌳 Powered by nature
Sharebay.org is a trade-free site